Oyun geçmişleri
Oyunların kısa geçmişi. Daha detaylı bilgi için bakmak istediğiniz oyun numarasını seçiniz
STANDARD GAMELOW GAMEBIG GAMEFAST GAMECOIN FLIP
Силач Силачик
- Kazanç:$9.02
- Şans:36.5%
- Kazanan bilet:491
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568322026-10-19 10:08:38
$3.69
40.9%
$3.29
36.5%
$2.04
22.6%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Immortal Treasure III 2019$2.04 -
D2CL Season 5 HUD$2.03 -
Glitter Bkop Talent Sticker - TI 2023$1.58 -
Inscribed King Kringle Armor$1.27 -
Crazed Tassels of the Black Death$0.94 -
Shadows of Ravensmane Hood$0.46 -
Belt of Vile Convocation$0.39 -
Complete Algid Falcon Quiver$0.21 -
Cape of the Blackguard Magus$0.11
Chapa
- Kazanç:$3.48
- Şans:58.6%
- Kazanan bilet:2571
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568312026-10-19 10:01:35
$2.04
58.6%
$1.44
41.4%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Immortal Treasure I 2018$2.04 -
Inscribed King Kringle Armor$1.44
Силач Силачик
- Kazanç:$1.80
- Şans:52.0%
- Kazanan bilet:872
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568302026-10-19 09:39:45
$0.94
52.0%
$0.87
48.0%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Crazed Tassels of the Black Death$0.94 -
Shadows of Ravensmane Hood$0.46 -
Complete Algid Falcon Quiver$0.21 -
Cape of the Blackguard Magus$0.20
Defcon_1.0
- Kazanç:$4.63
- Şans:74.2%
- Kazanan bilet:1325
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568292026-10-19 06:27:31
$3.44
74.2%
$1.19
25.8%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Crazed Tassels of the Black Death$1.72 -
Immortal Treasure III 2019$1.71 -
Aquemerald Blade$0.67 -
Sceptre of the Throne$0.53
Cringe
- Kazanç:$1.24
- Şans:46.4%
- Kazanan bilet:27
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568282026-10-19 05:30:11
$0.67
53.6%
$0.58
46.4%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Aquemerald Blade$0.67 -
Sceptre of the Throne$0.58
Elfikk ?? DOTAEXPERT
- Kazanç:$7.57
- Şans:54.2%
- Kazanan bilet:5011
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568272026-10-19 04:54:49
$4.10
54.2%
$3.47
45.8%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Bonkers of Awaleb$3.47 -
Taunt: Spider Shuffle$1.73 -
Inscribed Golden Dark Maw Inhibitor$1.28 -
Inscribed Golden Dark Maw Inhibitor$1.09
Cora
- Kazanç:$57.70
- Şans:20.3%
- Kazanan bilet:29722
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568262026-10-18 20:42:20
$36.64
63.5%
$11.72
20.3%
$5.78
10.0%
$3.56
6.2%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Inscribed Headdress of the Loyal Fold$12.66 -
Wings of the Foulfell Corruptor$11.72 -
Winter 2016 Treasure I$8.02 -
Ephey Talent Sticker - TI 2022$7.98 -
Unusual Blade of the Pack-Ice Privateer$7.98 -
Inscribed Severing Crest$5.78 -
Armor of Vile Reliquary$3.56
^Nik_Kim^
- Kazanç:$1.51
- Şans:50.3%
- Kazanan bilet:929
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568252026-10-18 20:22:26
$0.76
50.3%
$0.75
49.7%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Bearer of the Arkturan Talon$0.76 -
Primal Firewing$0.75
K
- Kazanç:$10.47
- Şans:33.3%
- Kazanan bilet:3869
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568242026-10-18 20:19:25
$3.59
34.2%
$3.48
33.3%
$1.92
18.3%
$1.49
14.2%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Ember Spirit's Hat$3.59 -
Gold Ephey Talent Sticker - TI 2024$3.43 -
The Fractured Order$1.49 -
Inscribed Cape of the Ravening Wings$1.46 -
Heroes Within Music Pack$0.45 -
Barbed Head of the Forbidden Sands$0.05
Raben
- Kazanç:$2.00
- Şans:73.3%
- Kazanan bilet:1134
- Kazanç statüsü:Gönderildi ✓
Oyun №11568232026-10-18 19:05:28
$1.46
73.3%
$0.53
26.7%
Komisyonlu kazanç: ▼
-
Inscribed Cape of the Ravening Wings$1.46 -
Heroes Within Music Pack$0.53
Daha fazlasını göster
Sohbet
[tr] Yetkili
▼ Okunmamış: 0 ▼
Steam ile bağlanman gerekiyor
Şartlar Sözleşmesi
Yaşınız 21 yaşından küçükse - projeden ayrılın
Kuralları okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum.
Kullanıcı sözleşmesini kabul ediyorum
StandardLowBigFastCoin Flip
Karakter ismi:
Son görülme:
Zaferler: (1 ay içinde)
Kaybedilen: (1 ay içinde)
Kazanma oranı:
Toplam kazanılan: (1 ay içinde)
Max bet: (1 ay içinde)
Statü: (HERALD) (GUARDIAN) (CRUSADER) (ARCHON) (LEGEND) (ANCIENT) (DIVINE)
◄ sıradaki 10 oyunOyun geçmişiönceki 10 oyun ►